CRNA GORA PROTUTNJALA BUGARSKOM! Krstajić porazom počeo kvalifikacije, a naš naredni rival uzeo TRI BODA! Zvezdino dete PRESUDILO

KVALIFIKACIJE ZA EP

Golom Nikole Krstovića, Crna Gora je pobedila Bugarsku sa 1:0 (0:0) u prvom meču kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Momenat odluke u Razgradu desio se u 70. minut kada je nekadašnji fudbaler Crvene zvezde pogodio posle asistencije Jovovića.

Pogledajte taj gol:

Neverovatnu šansu promašili su domaći u 90. minutu, tada je Stefan Savić čudesnom interencijom izbacio loptu sa gol linije.

Početak kvalifikacija iz snova za našeg narednog rivala. Tri boda na vrućem gostovanju protiv tima koji vodi Mladen Krstajić daće dodatno samopouzdanje Crnogorcima u nastavku takmičenja.

Utakmica Crna Gora - Srbija igra se u ponedeljak u Podgorici.