Totenhem ubedljiv na gostovanju kod Redinga

Totenhemu je ovo bila prva pobeda ove sezone u Premijer ligi, dok Reding ima remi i dva poraza

REDING - Fudbaleri Totenhema pobedili su danas u gostima Reding sa 3:1 u utakmici četvrtog kola prvenstva Engleske.

Strelci za klub iz Londona bili su Džermejn Defo u 18. i 74. minutu i Geret Bejl u 71, dok je jedini gol za goste postigao Hal Robson Kanu u 90. minutu, Defo je u finišu meča imao dobru priliku da postigne i treći pogodak, ali je sa 10 metara iz voleja šutirao preko gola.

Većina utakmica četvrtog kola igrala se juče, a poslednji meč sutra u 21.00 igraće Everton i Njukasl.

Na tabeli trenutno vodi aktuelni evropski šampion Čelsi sa 10 bodova, a drugi je Mančester junajted sa devet.

Prošlosezonski osvajač Premijer lige, Mančester Siti, deli treće mesto sa Arsenalom. Obe ekipe imaju po osam bodova.