NEMA NASTAVKA! DEFINITIVNO PREKINUT MEČ ČUKARIČKI - PARTIZAN: Grobari napravili haos! Sudija odredio novi termin

Derbi 30. kola

Derbi utakmica 30. kola Super lige Srbije između Čukaričkog i Partizana prekinuta je i igraće se u sredu od 18 časova.

Do prekida je došlo u 18. minutu.

Prethodno je utakmica u više navrata prekidana. Grobari su nekoliko puta ubacivali baklje na teren, a pošto su izbačeni sa tribina, navijači Partizana koji su se nalazili na istočnoj tribini počeli su da ubacuju stolice.

Tada je sudija Milan Mitić uz konsultacije sa timovima i policijom, doneo odluku da se utakmica danas neće nastaviti.

ČUKARIČKI - PARTIZAN 0:0

1. POLUVREME

18. minut - NOVI PREKID! Sudija Mitić je ponovo poslao igrače u svlačionicu! Prazni se cela istočna tribina.

grobari, Partizan, žandarmerija, Čukarički, stolica, navijači

18. minut - Novo upozorenje sudije! Ukoliko se još jednom prekine meč, biće ispražnjena cela istočna tribina.

18. minut - Neverovatno, novi prekid! Uletela je stolica u teren, takođe sa istočne tribine.

17. minut - Meč je nastavljen pošto su pripadnici žandarmerije izbacili grobare sa tribine.

17. minut - Sudija Milan Mitić je prekinuo meč! Igrači oba tima idu u svlačionicu. Meč će se nastaviti tek kada se isprazni tribina sa navijačima Partizana.

Čukarički, Partizan, grobari, bakljada

17. minut - I četvrti prekid. Grobari ponovo ubacuju jednu ili dve baklje na teren. Sudija Mitić je ponovo kod delegata meča. Da li će sudija odlučiti da se isprazni deo gde se nalaze grobari? Navijači Partizana skandiraju "Uprava napolje".

13. minut - Treći prekid! Grobari su ponovo ubacili baklje na teren.

9. minut - Novi prekid! Grobari su ponovo ubacili baklje na teren.

6. minut - Kraći prekid, grobari su ubacili dve baklje na teren.

2. minut - Prvi opasan napad domaćina, Badamosi je centrirao po zemlji sa desne strane, ali je odbrana Partizana blokirala.

1. minut - Sa centra su krenuli gosti.

Na stadionu Čukaričkog na Banovom brdu nalazi se i selektor Srbije Dragan Stojković Piksi.

ČUKARIČKI - PARTIZAN

Stadion: FK Čukarički

Sudija: Milan Mitić

Pomoćnici: Čedomir Andrejić, Miloje Milićević

VAR: Pavle Tomić, AVAR: Svetozar Živin

ČUKARIČKI: Popović - Stevanović, Drezgić, Pankov, Tošić - Kovač, Docić - Lučić, Tomović, Ivanović - Badamosi.. Trener: Dušan Kerkez

PARTIZAN: Stevanović - Filipović, Saničanin, Vujačić, Urošević - Fejsa, Natho - Jović, Pantić, Menig - Rikardo. Trener: Igor Duljaj

Fudbaleri Partizana danas igraju izuzetno važan meč u borbi za drugo mesto tabele Superlige, koje donosi kvalifikacije za Ligu šampiona.

00:10

Zagrevanje uoči utakmice Čukarički - Partizan

Protivnik na stadionu na Banovom brdu je Čukarički (18.00), a pobedom bi crno-beli ostali u konkurenciji za drugu poziciju, za šta im je potreban još poraz TSC od Voždovca.

Međutim, iste ambicije ima i Čukarički, koji ima dva boda prednosti u odnosu na Partizan. Brđani imaju 59 bodova, koliko i TSC, a crno-beli 57.

- Veliki je ulog, nekoliko timova konkuriše za drugo mesto, neće biti lako, Čukarički ima prednost domaćeg terena, igraju odličan fudbal, kao i TSC. Ipak, obraćam pažnju na svoju ekipu, dobro smo trenirali, dobra je i atmosfera i videćemo kako će to da izgleda. Naravno da je pritisak ogroman, ali mora da se živi sa tim - rekao je trener Partizana Igor Duljaj.

Strateg Čukaričkog Dušan Kerkez veruje u svoj tim, koji u drugom delu sezone igra sjajno:

- U dobrom raspoloženju dočekujemo derbi kola. Partizan je uvek Partizan. Njihovi fudbaleri nisu zaboravili da igraju fudbal. Kriza se dogodi, ali kad igrači imaju kvalitet, lakše je prebroditi te situacije. Ali, ukoliko želimo da ostvarimo ciljeve, moramo da igramo najbolje i da osvajamo bodove. Očekujem dobru utakmicu i pune tribine stadiona. Daćemo sve od sebe da izborimo pozitivan rezultat.

U prvom delu sezone Partizan je u Humskoj slavio sa 3:2 (1:1).