PARTIZAN TONE SVE NIŽE: Čukarički slavio u nastavku prekinutog derbija i ostavio crno-bele na četvrtom mestu VIDEO

Derbi 30. kola

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Partizan rezultatom 1:0 (0:0) u nastavku prekinutog derbija 30. kola Super lige Srbije.

Jedini gol na meču odigranom bez gledalaca na Banovom brdu bio je bivši fudbaler Partizana Đorđe Ivanović u 46. minutu. Ivanovića je sjajno uposlio Badamosi, ovaj bio brži od Saničanina, a zatim ispod golmana Stevanovića poslao loptu u mrežu Partizana.

Čukarički je posle ove pobede stigao do 62 boda, koliko ima i TSC. Partizan je ostao četvrti sa 57 bodova. Crno-belima predstoji ogromna borba za drugo mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Interesantno je da će ove dve ekipe već u nedelju igrati međusobno u okviru 1. kola plej-ofa. Čukarički će biti domaćin.

Već u drugom kolu, naredne sedmice, igraće se večiti derbi, a domaćin će biti Partizan.

ČUKARIČKI - PARTIZAN 1:0 (0:0)

2. POLUVREME

90+3. minut - Gajić je zamenio strelca jedinog gola Đorđa Ivanovića.

87. minut - Ovusu je imao sjajnu priliku da poveća vođstvo svog tima. Šutirao je sa 10-tak metara pored gola.

85. minut - Velika šansa za Partizan. Pavlović je šutirao, a Drezgić sprečio siguran pogodak.

76. minut - Mogao je Ivanović i drugi put da matira Stevanovića. Obišao je Fejsu, sjajno šutirao pod prečku, ali je golman Partizana napravio sjajnu paradu i izbacio loptu u korner.

73. minut - Velika šansa za Rikarda. Šutirao je najbolji napadač Partizana glavom, ali je Popović odbranio.

67. minut - Velika šansa za Čukarički. Docić je izveo korner, Rikardo praktično asistirao Kovaču koji je bio na pet metara od gola Partizana. Međutim, fudbaler Čukaričkog je glavom šutirao pored gola.

65. minut - Izmena u Partizanu, umesto Pantića u igri je Samed Baždar. Ofanzivna promena u Partizanu.

63. minut - Izmena u Čukaričkom. Umesto Stevanovića u igri je Rogan.

54. minut - Danilo Pantić je zaradio žuti karton. Pantić je žustro reagovao posle odluke sudije da dosudi prekršaj za Čukarički.

46. minut - GOOOL! Čukarički vodi golom bivšeg fudbalera Partizana Đorđa Ivanovića. Badamosi je sjajno uposlio Ivanovića, ovaj bio brži od Saničanina, ušao u šesnaesterac i rutinski matirao Stevanovića. Ivanović nije slavio gol postignut svom bivšem klubu.

00:11

Čukarički i Partizan igraju prekinuti derbi

1. POLUVREME

45+4. minut - Najveća šansa za Čukarički. Lučić je sjajno ušao u šesnaesterac iskosa sa leve strane, šutirao, ali je golman Stevanović uspeo da odbrani i izbaci loptu u korner. U nastavku akcije ništa od šanse za domaći tim.

45+2. minut - Slobodan udarac za Partizan ispred kaznenog prostora Čukaričkog. Pantić je šutirao tik iznad prečke.

41. minut - Urošević je šutirao slabijom desnom nogom pod prečku, ali Popović vadi loptu i šalje je u korner.

34. minut - Prva prava šansa na utakmici. Tačnije, opasan šut. Natho je sa oko 25 metara šutirao, golman Popović uhvatio, pa ispustio loptu. No, na sreću domaćina, Popović se ispravio.

32. minut - Menig je centrirao, Jović promašio loptu.

28. minut - Partizan je bio u opasnom naletu, ali bez završnog udarca.

22. minut - Partizan je prvi krenuo u napad.

Ovo je praktično nastavak utakmice koja je prekinuta 11. aprila.

ČUKARIČKI - PARTIZAN

Stadion: FK Čukarički

Sudija: Milan Mitić

Pomoćnici: Čedomir Andrejić, Miloje Milićević

VAR: Pavle Tomić, AVAR: Svetozar Živin

ČUKARIČKI: Popović - Stevanović, Drezgić, Pankov, Tošić - Kovač, Docić - Lučić, Tomović, Ivanović - Badamosi.. Trener: Dušan Kerkez

PARTIZAN: Stevanović - Filipović, Saničanin, Vujačić, Urošević - Fejsa, Natho - Jović, Pantić, Menig - Rikardo. Trener: Igor Duljaj

Prekinuti meč 30. kola Super lige Srbije između Čukaričkog i Partizana nastavlja se od 17.15 časova.

Odlukom direktora takmičenja Aleksandra Pivića prekinuti meč biće nastavljen od trenutka prekida, tačnije od 22. minuta igre, a igraće se bez prisustva publike.

Derbi utakmica 30. kola Super lige Srbije između Čukaričkog i Partizana prekinuta je zbog divljanja navijača Partizana.

Do konačnog prekida je došlo u 22. minutu.

Prethodno je utakmica u više navrata prekidana. Grobari su nekoliko puta ubacivali baklje na teren, a pošto su izbačeni sa tribina, navijači Partizana koji su se nalazili na istočnoj tribini počeli su da ubacuju stolice.

Tada je sudija Milan Mitić uz konsultacije sa policijom, doneo odluku da se utakmica neće nastaviti.