NAVIJAČI U ŠOKU ZBOG ODLUKE SUDIJE U PREMIJER LIGE: Bizarna scena USRED UTAKMICE! Fudbaler vratio loptu golmanu, a onda... (VIDEO)

ŠTA SE DESILO?

Fudbaleri Fulama pobedili su na domaćem terenu Lids rezultatom 2:1, a susret 32. kola Premijer lige obeležila je nestvarna situacija u kojoj je glavnu ulogu imao sudija Pitera Benksa.

Hari Vilson je doneo prednost Fulamu u 58. minutu, a na 2:0 je povećao Andreas Pereira u 72, dok je autogol Palinje bio poslednji na utakmici.

Pre svega toga dogodio se jedan jako neobičan momenat koji je izazvao puno reakcija i komentara na društvenim mrežama.

Naime, u 21. minutu utakmice, kapiten Fulama, za koji zbog suspenzije ponovo nije bilo Aleksandra Mitrovića, Tim Rim, vratio je loptu golmanu Berndu Lenu, a Nemac ju je opušteno uhvatio u ruke.

Benks nije reagovao i dosudio indirektan udarac, a izostala je i reakcija pomoćnika, iako se na ponovljenom snimku ne vidi da je postojao kontakt lopte sa ofanzivcem Lidsa.

Navijači su ostali u šoku zbog onoga što su videli, što može lako da se primeti ulaskom na društvene mreže.

Fulam trenutno ima 45 bodova i nalazi se na devetom mestu dok je Lids na 16. poziciji sa 29 bodova.