VOJVODINA IŠČUPALA BOD U KRAGUJEVCU: Voždovac slavio u Novom Pazaru

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Radničkog 1923 i Vojvodine odigrali su u Kragujevcu nerešeno 2:2, u meču drugog kola plej-ofa Super lige Srbije.

Strelci za Radnički 1923 bili su Luka Milunović u šestom i Ljubiša Pecelj u 54. minutu.

Golove za Vojvodinu postigli su Dejan Zukić u 18. i Filip Malbašić u 88. minutu.

Radnički 1923 je osmi na tabeli sa 38 poena, a Vojvodina je na četvrtom mestu sa 58 bodova.

U narednom kolu, Radnički 1923 će gostovati Novom Pazaru, dok će Vojvodina dočekati Voždovac.

Voždovac

Fudbaleri Voždovca savladali su u Novom Pazaru istoimenog domaćina sa 1:0, u meču drugog kola plej-ofa Super lige Srbije.Strelac jedinog gola bio je Borisav Burmaz u 92. minutu utakmice.

Mreža domaćina zatresla se i u 32. minutu, ali je gol Dragana Stoisavljevića poništen zbog ofsajd pozicije.

Meč je igran pred praznim tribinama Džaizkoin arene.

Novi Pazar je ostao na šestom mestu na tabeli sa 50 osvojenih bodova, pet više od sedmoplasiranog Voždovca.

Pazarci će u narednom kolu dočekati kragujevački Radnički 1923, dok će Voždovac gostovati Vojvodini u Novom Sadu.