HULIGANI NAPALI MILANA BORJANA! Navijač Radničkog udario golmana nakon meča - Zvezdin as se slikao sa decom, pa dobio JAK UDARAC

skandal

Kragujevčki Radnički i Crvena zvezda remizirali su danas na stadionu "Čika Dača" rezultatom 1:1.

Nakon nešto dosadnijeg prvog poluvremena, u drugih 45 minuta rasplamsala se igra u Kragujevcu, a posle utakmice jedan navijač domaćeg tima izazvao je skandal neviđenih razmera!

Naime, Milan Borjan se nakon meča slikao sa najmlađim fanovima, i tom prilikom ga je jedan navijač udario u glavu.

Milan Borjan

To je potpuno izbacilo iz takta iskusnog golmana, koji nije oklevao, već je krenuo i da preskače ogradu kako bi se obračunao sa navijačem, ali na svu sreću, sprečen je u toj nameri, pa se još veći skandal nije dogodio.