TEŽAK PORAZ SOKOLOVA: Fudbaleri Češke pregazili Crnu Goru u prijateljskom meču

PORAZ KOJI NE BOLI

Fudbaleri Češke pobedili su u Podgorici selekciju Crne Gore sa 4:1, u prijateljskoj utakmici.

Češka je povela u 28. minutu preko Mojmira Čitila, a rezultat je u 57. minutu povećao Mihael Sadilek.

Domaća selekcija je smanjila u 66. minutu, nakon što je gol iskosa sa dvadesetak metara postigao Driton Camaj, da bi Češka u nastavku potvrdila pobedu golovima Lukaša Provoda u 76. i Adama Hložeka u 85. minutu.

Crna Gora naredni meč igra 7. septembra na gostovanju protiv Litvanije, u okviru Grupe G kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine u Nemačkoj.

Posle tri odigrana meča Crna Gora zauzima treće mesto u Grupi G, u kojoj vodi Srbija sa maksimalnim učinkom iz dva meča.

Češka u Grupi E kvalifikacija za Evropsko prvenstvo posle tri utakmice vodi sa sedam bodova.