PARTIZAN NEMOĆAN PROTIV ČEHA: Crno-beli glatko izgubili od Bohemijansa VIDEO

Druga provera

Fudbaleri Partizana poraženi su od Bohemijansa iz Praga rezultatom 2:0 (1:0) u pripremnoj utakmici odigranoj u Sloveniji.

Česi su slavili golovima Puškača u 15. minutu i Matušeka u 55. minutu.

Utakmica je odigrana u SC Aluminij u Kidričevu kod Ptuja. Bila je ovo druga pripremna utakmica crno-belih. Izabranici Igora Duljaja su u prvoj pripremnoj utakmici pobedili Pesnicu sa 5:0

Partizan je počeo utakmicu u sastavu Jovanović - Živković, Marković, Antić, Ilić - Belić, Natho, Trifunović, Pantić - Menig, Baždar.

Drugo poluvreme: Popović, Saničanin, Šehović, Stjepanović, Terzić, Nikolić, Aleksić, Kanute, Petković, Mirčetić.

Crno-beli naredni pripremni meč igraju protiv Galatasaraja u ponedeljak od 17 časova.

PARTIZAN - BOHEMIJANS 0:2 (0:1)

2. POLUVREME

Pet izmena u Partizanu u poluvremenu.

Van igre su Marković, Antić, Belić, Trifunović i Baždar. U igri su Saničanin, Šehović, Stjepanović, Terzić i Nikolić.

0:2 - Česi su duplirali prednost golom Matušeka u 55. minutu. Iskusni fudbaler Bohemijansa je šutirao sa 15-tak metara i pogodio mrežu Popovića.

1. POLUVREME

0:1 - Bohemijans je od starta nametnuo svoj ritam, izveo četiri kornera, a kruna svega bila je gol Davida Puškača u 16. minutu. Izveden je korner sa desne strane, Puškač je bio najviši u skoku i glavom zakucao loptu u mrežu Jovanovića.

Fudbaleri Partizana od 16 časova igraju drugu kontrolnu utakmicu na pripremana u Sloveniji.

Rival ekipi Igora Duljaja je Bohemijans iz Praga.

Utakmica se igra u sportskom centru FK Aluminij u Kidričevu kod Ptuja.

Partizan je u prvoj proveri savladao lokalni tim Pesnica sa 5:0. U odnosu na taj duel trener Igor Duljaj može da računa na dvojicu novajlija Nemanju Nikolića i Franka Kanutea. U timu neće biti povređenih Aleksandra Šćekića, Janka Jevremovića i Aleksandra Filipovića.

Partizan će početi meč u sastavu Jovanović - Živković, Marković, Antić, Ilić - Belić, Natho, Trifunović, Pantić - Menig, Baždar.

Na klupi su Popović, Stevanović, Mihajlović, Saničanin, Šehović, Kanute, Stjepanović, Mirčetić, Petković, Terzić, Aleksić i Nikolić.