SENZACIJA! OLIMPIJA IZBACILA LUDOGOREC: Istorijski uspeh slovanačkog tima posle EPSKE DRAME

KVALIFIKACIJE ZA LŠ

Olimpija iz Ljubljane izbacila je Ludogorec u meču 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona!

U prvoj utakmici nije bilo pobednika 1:1, a u revanšu sa "Stožicama" slavio je domaći tim sa 2:1 i to posle neverovatne drame.

Prvo je šampion Bugarske u 90. minutu preko Deleva mogao da izbori mesto u narednoj rundi kvalifikacija, ali je lopta završila na stativi. Već u narednom napadu stigla je kazna.

Elšnik je postigao svoj drugi gol za meču (90+2. minut) za veliko slavlje i plasman domaćina u naredno kolo kvalifikacije za LŠ...

Mada, sve je moglo da se i zakomplikuje. Despodov je promašio penal u 102. minutu utakmice!

Neverovatno, šta smo sve videli u Ljubljani ove večeri.

Ludogorec će nastaviti evropski put, ali u kvalifikacijama za Ligu Evrope.