BIVŠI IGRAČ ZVEZDE UTIŠAO STADION "FADILJ VOKRI": Postigao gol u 114. minutu jedne od najluđih utakmica ikada (VIDEO)

U METU

Drita iz Gnjilana stala je na korak od senzacije i eliminacije Viktorije Plzenj. Prvi meč u Češkoj završen je 0:0, a Plzenj je prethodne večeri slavio sa 2:1.

U meču koji je odigran na stadionu "Fadilj Vokri" u Prištini viđeno je toliko čudnih stvari na fudbalskoj utakmici...

Reflektori su se palili - gasili, jedan igrač je klizećim startom "polomio" sudiju, nadoknada je bila neverovatna 24 minuta...

Gosti su poveli preko Durosinmija u 76, da bi Krasnići u drugom minutu nadoknade izjednačio i najavio produžetke.

Međutim, ogromna nadoknada je nastavljena, a Erik Jirka, bivši igrač Crvene zvezde, u 114. minutu regularnog dela realizovao je penal i poslao svoj tim u narednu fazu.