HAOS! POSTIGAO DVA GOLA, PA UŠAO U ŽESTOKU RASPRAVU SA GVARDIOLOM: Pep urlao na Halanda, pa gurnuo kameru! (VIDEO)

pao mu mrak na oči

Iako je sjajni napadač postigao dva gola u prvom poluvremenu, Pep nije bio zadovoljan...

Aktuelni šampion Mančester siti sjajno je otovrio novu sezonu u Premijer ligi.

Građani su na startu prvenstva ubedljivo slavili na gostovanju protiv Barnlija (0:3), a fenomenalni Norvežanin Erling Haland bio je dvostruki strelac na ovom meču.

Iako je dva puta zatresao mrežu u prvih 45 minuta igre, Gvardiola nije bio zadovoljan, pa je na poluvremenu očitao lekciju Norvežaninu.

Nešto je žestoko iznerviralo Španca, koji je besneo na svog golgetera.

Pep je prišao Halandu i počeo da urla na njega, Norvežanin je odgovorio i došlo je do prilično žučne rasprave koju je zabeležila kamera. Kada je shvatio da se sve snima, besni Gvardiola prišao je kamermanu "Skaj Sportsa", gurnuo kameru i rekao snimatelju da se skloni od njega.

Haland je doneo prednost Sitiju već u 4. minutu nakon asistencije Rodrija. U 36. minutu igre sjajni Norvežanin je posle dodavanja Alvareza duplirao prednost, a konačan rezultat postavio je Rodri u 57. minutu meča.