PODELA PLENA: Četiri gola u remiju Brentforda i Totenhema!

premijer liga

Fudbaleri Brentforda i Totenhema odigrali su danas u Londonu nerešeno 2:2, u utakmici prvog kola Premijer lige.

Totenhem je do vođstva došao u 11. minutu, nakon što je slobodan udarac izveo Džejms Medison, a loptu glavom u mrežu poslao Kristijan Romero.

Domaći tim do izjednačenja stiže u 26. minutu, kada je sa "bele tačke" precizan bio Brajan Mbemo, dok je deset minuta kasnije vođstvo Brentfordu doneo Joan Visa.

Bod Totenhemu u četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena donosi Emerson Rojal, nakon preciznog udarca iz daljine.

Današnji program završava se utakmicom Čelsija i Liverpula od 17.30, dok će kolo u ponedeljak zaključiti Mančester junajted i Vulverhempton (21.00).

Brentford u sledećem kolu gostuje Fulamu, a Totenhem dočekuje Mančester junajted.