IZ KECA U DVOJKU I 7+: Meč za PAMĆENJE u Novom Pazaru, EPSKI preokret IMT-a u nadoknadi za VELIKU pobedu!

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri IMT-a pobedili su Novi Pazar na gostovanju rezultatom 3:4(2:1), nakon fantastičnog meča i velikog preokreta u utakmici 3. kola Superlige Srbije.

Domaćin je čak tri puta vodio, sve do 85. minuta je imao pobedu u svom džepu, ali je IMT u nadoknadi vremena postigao dva gola i tako došao do prve pobede u domaćem šampionatu.

Novi Pazar je poveo golom Adešina u trećem minutu susreta, a samo šest minuta kasnijeIMT je izjednačio na 1:1 preko Miloša Lukovića.

Na 2:1 povećao je Mitar Ergelaš u 34. minutu.

Novi Pazar, Stadion u Novom Pazaru, Gradski stadion Novi Pazar

Sve do 81. minuta Novi Pazar je imao pobedu, ali je Luković tada još jednom svom klubu doneo izjednačenje i nadu da će osvojiti bod na teškom gostovanju.

Međutim samo četiri minuta kasnije, Novi Pazar je opet poveo, a ovaj put strelac je bio Uroš Lazić, ali gosti ni tada nisu odustali.

Najpre je u drugom minutu nadoknade Glišić je treći put doneo izjednačenje IMT-u, a u 94. minutu Živojinović je naterao golmana Novog Pazara da četvrti put vadi loptu iz mreže za veliku pobedu gostiju iz Beograda.

IMT sada ima četiri boda na osmom mestu na tabeli, a Novi Pazar ima bod manje na 11. mestu.

U sledećem kolu IMT će igrati na svom terenu protiv Čukaričkog, a Novi Pazar u Surdulici protiv Radnika.