SRPSKI VICEŠAMPION POTPUNO OBRUKAO DOMAĆI FUDBAL: TSC video šta je EVROPA, Braga se igrala u Bačkoj Topoli! VIDEO

Liga šampiona

Fudbaleri TSC-a eliminisani su u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona od portugalske Brage.

Braga je i u revanšu ubedljivo slavila u Bačkoj Topoli rezulatom 4:1 i lako se plasirala u plej of za Ligu šampiona.

Podsetimo u prvom meču u Portugalu Braga je slavila sa 3:0.

TSC je bukvalno nokautiran u prvih 20. minuta meča.

Golovi su se smenjivali kao na traci.

Pici u 9., Bruma u 13. i 16., pa Musrati u 20. minutu potpuno su ponizili domaćina.

Utisak je tek malo popravio Rakonjac evrogolom u 34. minutu.

I pored ubedljivog poraza TSC je obezbedio plasman u grupnu fazu Liga Evrope.

Braga će se za plasman u Ligu šanpiona boriti sa boljim iz duela Marsej-Panatinaikos.

1 / 9 Foto: Starsport

Drugo poluvreme:

90. minut- Utakmica je završena. Braga se bez problema plasirala u plej of za Ligu šampiona.

88. minut- Lopez je propustio veliku priliku da postigne i peti gol za Bragu. Šutirao je pored gola

79. minut - Gosti apsolutno kontrolišu dešavanja na terenu.

71. minut - Opao je ritam utakmice u nastavku, ništa posebno se ne dešava na terenu.

TSC

60. minut - Rakonjac je imao priliku da da postigne i drugi pogodak na meču , pokušao je lobom, ali nije bio precizan.

55. minut - Gosti opasniji i u nastavku,malo je falilo da postignu i peti pogodak.

46. minut - Nastavljena je utakmica u Bačkoj Topoli.

TSC

Prvo poluvreme:

45. minut - Prvo poluvreme produženo je za jedan minut

40. minut - GOL, 1:4. RAKONJAC! Konačno radost za publiku nu Bačkoj Topoli, lopta je došla do Rakonjca koji je krenuo nezadrživo sa loptom ka golu Brage, a potom silovitim udarcem sa penaltika pod prečku matirao nemoćnog Mateusa

34. minut - TSC pokušava nešto, da makar ublaži ovu katastrofu.

TSC

20. minut - GOL , 0:4, MUSRATI, igra mačke i miša, razlika u klasi je evidentna. Lako su gosti kombinovali u kaznenom prostoru TSC-a, a onda je Al Musrati bez oklevanja "zategao" i pogodio donji desni ugao gola.

16. minut - GOL , 0:3, BRUMA- Prosto neverovatno svaka akcija Brage završi se golom , ponovo je strelac Bruma ovog puta sa peterca. TSC potpuno razbijen.

13. minut - GOL, 0:2, BRUMA! Brza kontra Brage, lopta dolazi do Brume na levoj strani koji preciznim udarcem u dalji ugao matira Simića. Ovde je već sve jasno oko plasmana u narednu rundu kvalifikacija za Ligu šampiona.

9. minut - GOL, 0:1, PICI! Hladan tuš u Bačkoj Topoli gosti su poveli praktično iz prve akcije na meču, dugo su kombinovali , lopta došla do Picija koji šutira a lopta od stative odlazi u mrežu u Simića

4. minut - Domaćin je hrabro ušao u meč, TSC želi brz gol protiv favorizovanog rivala. Rakonjac je bio u izglednoj situaciji šutirao je neprecizno.

1. minut - Počela je utakmica na prepunoj "TSC Areni"

TSC

TSC: Simić - Ćalušić, Cvetinović, Đorđević - Petrović, Radin, Stanić, Kuveljić - Jovanović, Pantović, Rakonjac.

Braga: Mateus - Gomez, Fonte, Niakate, Marin - Karvaljo, Al Musrati, Orta - Bruma, Pici, Đalo.

Fudbaleri TSC-a dočekuju Bragu u revanš utakmici 3. kola kvalifikacija za Ligui šampiona.

Srpski vicešampion igra istorijski meč protiv velikog favorita koji je ubedljivo sa 3:0 slavio u prvom meču u Portugalu.

"Ne bih da najavljujem velike rezultate, da ćemo napraviti čudo i dati ne znam koliko golova, bilo bi neozbiljno s obzirom na rezultat. Ali, ići ćemo na pobedu i pokušaćemo da učinimo nešto veliko", rekao je trener TSC -a Žarko Lazetić uoči revanša.

"Godinu dana smo se pripremali i pokušavali da dođemo u poziciju da igramo na ovom nivou. Igraćemo poluvreme po poluvreme, fokusirani smo na trenutak koji dolazi, koji je istorijski za klub i za sve ovde u Bačkoj Topoli", rekao je Lazetić.

Žarko Lazetić

On je istakao da želi da njegova ekipa "bude dostojna onoga što je izborila" i da prezentuje klub na najbolji način.

"Ovo je istorijski trenutak i pokušaćemo da dobijemo priliku za nastavak", rekao je Lazetić.

Revanš utakmica trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona između TSC-a i Brage na programu je danas u Bačkoj Topoli od 20.00.

U slučaju da ispadne od Brage, TSC će se direktno plasirati u grupnu fazu Lige Evrope.