VLAHOVIĆ VEĆ DRMA ITALIJOM: Srpski reprezentativac zablistao, GOL i ASISTENCIJA za 20 minuta! Lacio pao posle preokreta u finišu

SERIJA A

Fudbaleri Juventusa pobedili su u gostima Udineze sa 3:0, u meču prvog kola italijanske Serije A.

Poveo je Juventus golom Federika Kjeze u drugom minutu, a nakon asistencije srpskog reprezentativca Dušana Vlahovića.

Na 2:0 povisio je Vlahović golom iz penala u 20. minutu.

Konačan rezultat postavio je Adrien Rabio golom u trećem minutu nadoknade poluvremena.

U narednom kolu, Juventus će dočekati Bolonju, dok će Udineze gostovati Salernitani.

U istom terminu, Leće je na svom terenu pobedio Lacio sa 2:1.

Poveo je Lacio golom Ćira Imobilea u 26. minutu, da bi preokret i pobedu Lećeu doneli golovima Pontus Almkvist u 85. i Federiko Di Frančesko u 87. minutu.

U sledećem kolu, Leće će gostovati Fjorentini, dok će Lacio dočekati Đenovu.