ČELSI POSTIGAO 3 GOLA ZA PRVA 3 BODA U PREMIJER LIGI: Luton je bio lak plen za Plavce

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Čelsija pobedili su u Londonu ekipu Lutona sa 3:0, u utakmici trećeg kola Premijer lige.

Domaći tim je do vođstva došao u 17. minutu, posle odličnog solo prodora Rahima Sterlinga.

Sterling je svoj drugi gol na meču postigao u 68. minutu, nakon centaršuta francuskog igrača Mala Gusta.

Čelsi je pobedu potvrdio golom Nikolasa Džeksona u 75. minutu, kojem je to ujedno prvi pogodak u dresu londonskog tima u zvaničnoj utakmici.

Ovo je četvrti bod za Čelsi u novoj sezoni, ujedno prva prvenstvena pobeda, dok je Luton i dalje bez bodova.

Naredni meč Čelsi igra na svom terenu protiv Notingem Foresta, a Luton dočekuje Vest Hem.