PODELA BODOVA U KADIZU: Domaćin vodio, Almerija sa igračem manje remizirala u nadoknadi

PRIMERA

Fudbaleri Kadiza i Almerije odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici trećeg kola španske Primere.

Gosti su od 50. minuta igrali sa igračem manje, nakon što je drugi žuti karton dobio Edgar Gonsales.

Devet minuta kasnije gol za vođstvo Kadiza postigao je Luis Ernandes, da bi bod Almeriji doneo Kaiki Fernandes u petom minutu nadoknade.

U završnici meča i Kadiz je ostao sa desetoricom na terenu, a crveni karton je dobio Fede San Emeterio.

Kadiz ima četiri boda u Primeri, a Almerija je osvojila svoj prvi bod u novoj sezoni.

U narednom kolu Kadiz dočekuje Viljareal, dok Almerija na svom terenu igra protiv Selte.