RAJKOVIĆU 3 PUTA ZATRESLI MREŽU: Granada slavila nad Majorkom

PRIMERA

Fudbaleri Granade pobedili su na svom terenu Majorku sa 3:2, u meču trećeg kola španske Primere.

Poveo je domaći tim preko Migela Rubija u 12. minutu, a gosti su šest minuta kasnije imali priliku da izjednače, ali je sa penala neprecizan bio Vedat Murići.

Izjedančenje gostima donosi Abdon Prats u 38. minutu, da bi Granada u drugom poluvremenu povela sa 3:1 golovima Brajana Saragose u 46. i Mirta Uzunija u 70. minutu sa penala.

Samjuel Košta je u 87. minutu postavio konačan rezultat.

Srpski golman Predrag Rajković branio je ceo meč za Majorku, dok je Njegoš Petrović od 72. minuta igrao za Granadu.

Granada je došla do prvih bodova u Primeri (tri), a Majorka ostaje na jednom bodu.

Naredni meč Granada igra na gostovanju protiv Real Sosijedada, dok Majorka dočekuje Atletik Bilbao.