OVAJ ČOVEK NIJE SA OVE PLANETE! Mitrović je Litvancima za 20 minuta "spakovao" čak tri komada - pogledajte sve MAJSTORIJE! VIDEO

gol mašina

Fudbaleri Srbije gostuju Litvaniji u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, a nakon prvih 45 minuta naši reprezentativci vode rezultatom 3:1.

Čovek koji je obeležio prvo poluvreme jeste Aleksandar Mitrović, snažni golgeter koji se čak tri puta upisao u strelce.

Prvi put se to dogodilo u 21. minutu, kada je nakon fenomenalnog centaršuta Mladenovića uspeo Mitrović da glavom matira nemoćnog Gertmonasa.

A onda, 11 minuta kasnije viđena je Identična akcija kao kod prvog gola. Ponovo je sa leve strane centrirao Mladenović, a Mitrović glavom zakucao loptu u mrežu.

Ni tu se nije Mitrović zaustavio, pošto je u 43. minutu postigao i treći gol za našu reprezentaciju.