DEVETKA SUROVIH PORTUGALACA: Nesrećni Luksemburg načisto nastradao, Bosna doživela novi ŠAMAR!

kvalifikacije za ep

Fudbaleri Portugala savladali su Luksemburg sa čak 9:0 u meču šestog kola grupe J kvalifikacija za EURO.

Strelci za Portugal bili su Gonsalo Inasio u 12. i četvrtom minutu nadoknade prvog poluvremena, Gonsalo Ramos u 18. i 34, Diogo Žota u 57. i 77, Rikardo Horta u 67, Bruno Fernandeš u 83. i Žoao Feliks u 88. minutu

Portugal

U istoj grupi Island je sa 1:0 savladao Bosnu i Hercegovinu golom Alfreda Finbogasona u nadoknadi vremena.

Slovačka je opravdala ulogu favorita i sa 3:0 na svom terenu pobedila Lihtenštajn.

Golove za Slovačku postigli su David Hancko u prvom, Ondrej Duda u trećem i Robert Mak u šestom minutu.

U grupi J prvi je Portugal sa maksimalnih 18 bodova, Slovačka je drugoplasirana sa 13, Luksemburg na trećem mestu ima 10 bodova, Bosna i Island dele četvrtu poziciju sa po šest poena, dok Lihtenšajn još uvek nije sakupio ni bod.

U meču Grupe G, Vels je u gostima pobedio Jermeniju sa 2:0, golovima Arona Remzija iz penala u 29. i Dejvida Bruksa u šestom minutu sudijske nadoknade vremena.

Vels je četvrti u grupi sa sedam poena, a Letonija je peta bez osvojenog boda.