DEBAKL CRVENIH ĐAVOLA: Brajton ŠOKIRAO Mančester junajted, spektakularni preokreti Totenhema i Aston Vile!

premijer liga

Fudbaleri Mančester junajteda pretrpeli su već treći poraz u sezoni, pošto su na svom terenu izgubili od Brajtona sa 1:3.

Gosti su poveli u 20. minutu golom Danija Velbeka, na 2:0 povisio Paskal Gros u 53, a do tri gola prednosti odveo ih je Žoao Pedro u 71. minutu.

Konačan rezultat postavio je Hanibal Mejbri u 73. minutu šutem sa oko 20 metara.

Junajted ima šest bodova na 12. mestu na tabeli, a Brajton je posle četvrte pobede četvrti sa 12 bodova.

Aston Vila i Totenhem su u nadoknadama uspeli da dođu do preokreta i pobeda protiv Kristal Palasa od 3:1, odnosno Šefild junajteda od 2:1, dok je Fulam na svom terenu sa 1:0 pobedio Luton.

Ranije danas Liverpul je sa 3:1 pobedio Vulverhempton, dok od 18.30 Njukasl dočekuje Brentford.