TRENER RADNIKA POSLE PORAZA OD PARTIZANA: Dobio sam informaciju da obe situacije nemaju veze sa penalima!

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Partizana savladali su Radnik u utakmici 7. kola Superlige Srbije rezultatom 3:2 nakon velikog preokreta.

Svoje impresije posle meča izneo trener Radnika Zoran Ljubinković

"Prvim poluvremenom mogu da budem apsolutno zadovoljan, drugo je naravno potpuno drugačija slika nas. Došli smo da se nadigravamo, iako to verovatno niko nije očekivao od nas. Žao mi je, žao mi je momaka, nisu očekivali da vode 2:0, ne znam da li je ušao strah, pritisak... Ove situacije su za mene bile jako sumnjive, neću još da sudim o tome, dobio sam informaciju da apsolutno nema veze sa penalima, ali nije na meni da sudim. Podlegli smo pritiscima u drugom poluvremenu i zato smo izgubili utakmicu. Bez obzira, još jedno veliko iskustvo za moju ekipu i mene. Ne smemo da gubimo ovakve utakmice, iako je Partizan možda najbolji tim trenutno, mislim da smo morali bolje u drugom poluvremenu. Mi smo u procesu razvijanja" rekao je trener Radnika.