OVAJ DIRLJIV GEST ĆE VAS RASPLAKATI Radonjić je sinoć postao HEROJ Torina, a svoj gol posvetio je devojčici koja je POGINULA! FOTO

emotivno

Fudbaleri Torina pobedili su sinoć Salernitanu na gostovanju u utakmici 4. kola italijanske Serije A rezultatom 3:0, a meč je definitvno obeležio srpski reprezentativac Nemanja Radonjić.

Brzonogi fudbaler ponovo je skrenuo pažnju na sebe, pošto se sinoć čak dva puta upisao u strelce, i bio junak svog tima u veoma važnoj pobedi.

Blistao je srpski reprezentativac Nemanja Radonjić koji je postigao dva gola.

Najpre je u 41. minutu sa nekih 17, 18 metara poslao neodbranjiv udarac i duplirao prednost svog tima pred kraj poluvremena.

Tu se nije zaustavio, pošto je u 50. minutu postigao gol posle kontre za konačnih 0:3.

A onda, nakon meča, Radonjić je objavio na Instagramu veoma tužan "stori", u kom je otkrio kome posvećuje gol.

„Posvećujem ovaj gol devojci koja je bila žrtva nesrećnih događaja u torinu koji su se desili pre dva dana. Imala je pet godina. Nažalost, poginula je u avionskoj nesreći. Počivaj u miru“, napisao je Radonjić na Instagramu.