LAJPCIG POKAZAO SILU - JANG BOJS VEĆ U PROBLEMU: Prazne puške na "San Siru" - velikani razočarali! (VIDEO)

LIGA ŠAMPIONA

Utakmicama prvog kola grupne faze večeras počelo najelitnije klupsko takmičenje u Evropi.

Za navijače Zvezde svakako je intersantniji bio duel u Bernu u kojem je Lajpcig sa tri gola u mreži slavio nad Jang Bojsom.

U drugom meču koju je počeo u isto vreme Milan i Njukasl su na "San Siru" odigrali bez golova, ali, ruku na srce, nije da nisu imali prilike da se mreže ipak zatresu.

Jang Bojs - Lajpcig 1:3

Milan - Njukasl 0:0

90+5. minut - Završena su prva dva meča grupne faze Lige šampiona.

90+2. minut - GOL! Lajpcig postiže i treći gol - strelac je Sesko

87. minut - Meč na "San Siru" ulazi u samu završnicu, mreže miruju

74. minut - GOL! Lajpcig ponovo vodi! Šlajger pogađa mrežu domaćina

72. minut - Sredina drugog poluvremena u toku, ali golova u Milanu i dalje nema

67. minut - Poništen gol Lajpciga! Šešku pogodio mrežu, ali je bio u ofsajdu

54. minut - Radio je VAR! Posle jedne sporne situacije sudija je zatražio pomoć iz video sobe, Lajpcig je očekivao penal, ali je posle pregleda snimka bilo jasno da nema potrebe da pokazuje na belu tačku

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

45. minut - POLUVREME!

Fudbaleri Lajpciga poveli su rano, već u trećem minutu zatresla se mreža domaćeg tima a precizan je bio Sikiman. Jang Bojs je uzvratio u 33. minutu pogotkom Elija.

U drugom meču u Zvezdinoj grupi nije bilo golova tokom prvog poluvremena, ali je zato ekipa Milana čak 15 puta šutirala u okvir gola protivnika.

41. minut - Još uvek bez golova u Milanu

33. minut - GOL! Jang Bojs pogotkom Elia stiže do izjednačenja

Na asistenicju Filipa Ugrinića, fudbaler iz Konga sa više od deset metara matirao je golmana gostujuće ekipe.

26. minut - Na "San Siru" mreže miruju. Milan dominira - uputio je čak šest udaraca u okvir gola Njukasla, ali je Popu za sada nepremostiva prepreka

3. minut - LAJPCIG VODI! Simakan postiže prvi gol u Ligi šampiona

Pogodio je glavom posle kornera - golman Jang Bojsa je loše reagovao.

18.45 - Mečevi su počeli!

Minut ćutanja za žrtve zemljotresa i poplava

Sve utakmice ovog kola Lige šampiona počinju minutom ćutanja u znak počasti nastradalima u razornom zeljotresu koji je pogodio Maroko i poplavama koje su unesrećile Libiju.

Prve utakmice nove sezone Lige šampiona su u terminu od 18.45, kada će na teren akteri Zvezdine grupe - Lajpcig i Jang Bojs.

U isto vreme Milan i Njukas odmeravaće snage na "San Siru".

SASTAVI TIMOVA

Jang bojs: Račiopi - Janko, Amenda, Kamara, Benito - Nijase, Lauper, Garsija - Elija, Ugrinić, Iten.

Lajpcig: Blasvič - Henriks, Šimakan, Lukeba, Raum - Simons, Kampl, Šlager, Forberg - Openda, Poulsen.

Milan: Manjan - Kalabrija, Tio, Tomori, Ernandez - Loftus-Čik, Krunić, Pobega - Čukvueze, Žiru, Rafael Leao.

Njukasl: Poup - Tripije, Šjar, Botman, Burn - Longstaf, Bruno Gimaraeš, Tonali - Marfi, Isak, Gordon.