UVERTIRA PRED VELIKI SPEKTAKL: Omladinci Zvezde nakon GOLEADE poraženi od Mančester sitija!

omladinska Liga šampiona

Omladinci Crvene zvezde poraženi su od Mančester sitija u 1.kolu grupe G Lige šampiona rezultatom 5:2

Pobedu Sitiju doneli su Emilio Lovrens golovima u 43. i 48. minutu, Vil Dikson u 50, Kejn Tejlor u 55. i Džejden Heski u 80. minutu.

Izabranici Nenada Milijaša ostavili su veoma dobar utisak u prvom poluvremenu, ali je finiš tog perioda igre obeležio pogodak danas raspoloženog Emilija Lorensa posle dodavanja Tejlora u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

Nastavak meča doneo je totalno drugačiju sliku

Pogađali su Lorens, Dikinson i Tejlor za velikih 4:0 za domaćina.

Jovan Mijatović pogotkom u 57. minutu smanjio rezultat na 4:1

Nastavio je Stii sa napadima, nije prestajala njihova ofanziva, ali se i golman Zvezde razbranio.

Igrao se 78. minut meča, Mateja Bubanj je odigrao lepu akciju sa svojim saigračem, te je iskoristio i priliku i postigao je gol za 4:2. Međutim, Džejden Heski je u 81. minutu postigao gol za konačnih 5:2.

U prvom meču ove grupe Jang Bojs je poražen od Lajpciga rezultatom 1:3

Posle prvog kola, Mančester siti i Lajpcig imaju po tri boda, dok su Crvena zvezda i Jang Bojs bez bodova.