Izgubili Inter i Milan

Rival Partizana iz Lige Evrope pao pred svojim navijačima od Sijene, a Milan poražen u Udinama

UDINE - Fudbaleri Udinezea pobedili su danas ekipu Milana sa 2:1 (1:0) u utakmici četvrtog kola italijanske Serije A.

Milan je nastavo sa lošim izdanjim ove sezone, pa je sve izvesnije da trener Masimilijano Alegri neće još dugo sedeti na klupi "rosonera".

Domaćin je poveo golom Raneđija u 40. minutu, izjednačio je El Šaravi, a pobedu crno-belima iz Udina doneo je Di Natale u 68. minutu iz penala.

Gosti su u finišu meča ostali sa dva igrača manje, pošto su isklučeni Zapata i Boateng.

Gol Udinezea branio je Željko Brkić, dok je Dušan Basta presedeo čitav meč na klupi.

Novu bruku pred svojim navijačima doživeo je Inter, koji ni posle četiri odigrana kola nije uspeo da zabeleži pobedu na domaćem terenu. Ovog puta bodove sa Meace odneli su fudbaleri Sijene, golovima Vergasola u 73. minutu i Valijanija u finišu meča.

Napoli je od drugog minuta protiv Katanije imao igrača više zbog isključenje Alvareza, ali ni to mu nije pomoglo da osvoji ceo plen (0:0).

U prvom meču nedeljnog programa fudbaleri Torina odigrali su u Đenovi 1:1 sa Sampdorijom, a oba pogotka na meču postignuta su u drugom poluvremenu, i to iz jedanaesteraca.