ZVEZDA SE MINIMALCEM VRATILA NA POBEDNIČKI KOLOSEK: Crveno-beli nisu blistali, ali ipak savladali niški Radnički, sledi Jang Bojs!

superliga srbije

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički iz Niša u utakmici 10. kola Superlige Srbije rezultatom 1:0

Strelac jedinog gola bio je Mirko Ivanić u 13. minutu.

Kraso je šutirao sa ivice šesnaesterca, udarac je izblokirao Vojinović, ali se lopta odbila na glavu Ivanića koji je zatresao mrežu Nišlija.

Zvezda trenutno ima 18 bodova i nalazi se na trećem mestu uz dva meča manje

Sa druge strane Radnički je na 14. mestu sa 7 bodova.

U narednom kolu, Zvezda će gostovati Radničkom 1923, dok će Radnički iz Niša dočekati Napredak.

1 / 7 Foto: Starsport

Drugo poluvreme:

89. minut - Sjajna šansa za izjednačenje, Glazer brani šut Fraja

86. minut - Umesto Hvanga u igri je Kangva

83. minut - Dragović je izblokiran nakon prekida

79. minutu - Endiaje je očajno šutirao iz izgledne situacije

77. minut - Crveno-beli sve nervozniji, utakmica ulaziu neizvestan finiš

Zvezda

71. minut - Radnički sve opasniji, gosti pokušavaju da dođu do velikog boda na Marakani.

63. minut- Napada Zvezda, ali nikako da prelomi meč. Radnički vreba iz kontre.

Zvezda

57. minut - Sjajan šut Ivanića, prečka spašava Radnički

53. minut -Rosić sjajno reaguje na šut Olajinke

51. minut - Velika inicijativa Zvezde, igraju se maltene viktorije pred golom Radničkog

46. minut - Utakmica je nastavljena

- Trener Crvene zvezde Barak Bahar je napravio dvostruku izmenu. Umesto Bukarija, Krasoa i Mitrovića , u igri su Olajinka, Lučić i Rodić

Zvezda

Prvo poluvreme:

45. minut - Završeno je prvo poluvreme

43. minut - Velika prilika za Endiajea,ali je Rosić odlično reagovao i skratio ugao

40. minut - Pokušao je Korejac Hvang plasiranim udarcem, nije bi precizan.

- Delije razvile transparent

01:06

Delije razvile transparent

36. minut - Kraso je jako loše centrirao i propala je izgledna prilika za crveno-bele.

34. minut - Preti i Radnički, par opasnih situacija pred golom Zvezde

32. minut - Delije počele da navijaju!

31. minut - Odličan pokušaj Stamenića i daljine, samo korner

26. minut - Dobar pokušaj Ivanića pravo u Rosića

Zvezda

20. minut - Sjajan udarac Mijailovića glavom posle kornera, još bolja intervencija Rosića

18. minut - Zvezda napada i posle vodećg pogotka, crveno-beli žele i drugi gol

13. minut - GOOL, 1:0, IVANIĆ! Nakon više pokušaja Zvezdinih napadača lopta dolazi do Ivanića koji glavom martira nemoćnog Rosića

7. minut - Endiaj se nije dobro snašao pred golom Radničkog, nakon dobre akcije crveno-belih

5. minut - Prva prilika za Zvezdu, Hvang je presekao loptu, dodao do Ivanića, koji šutira iz prve, ali preko gola.

1. minut - Utakmica je počela

- Uoči meča održan je minut ćutanja za nastradale Srbe na Kosovu i Metohiji

Crvena zvezda: Glazer - Mijailović, Điga, Dragović - Bukari, Stamenić, Hvang, Mitrović - Ivanić - Kraso, Ndiaj.

Klupa: Popović, Degenek, Kabić, Kanga, Kangva, Katai, Lučić, Milunović, Olajinka, Rodić, Spajić.

Radnički Niš: Rosić, Jamkam, Frej, Ilić, Jovanović, Mesarović, Pejović, Petrović, Stajić, Vojnović, Petrov.

Klupa: Stevanović, Bakić, Belaković, Cvetković, Ivelja, Pavlović, Škrbić, Vlajković, Zec.

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Radnički iz Niša u utakmici 10. kola Superlige Srbije.

Zvezda je već doživela dva neočekivana poraza u prvenstvu i trener crveno-belih Barak Bahar je izuzetno oprezan pred ovaj meč.

- Pratili smo utakmice Radničkog, videli smo dobre stvari u njihovoj igri i da stvaraju šanse. Taktički su vrlo dobra ekipa. Sigurno neće biti lako na terenu. Što se tiče igrača koji će istrčati na teren, to uvek zavisi od protivnika i trenutne forme. Ima još vremena da se pripremimo, pre nego što se odlučim za startnih 11", istakao je Barak Bahar.

Potvrdio je izraelski stručnjak da je ekipa fokusirana isključivo na naredni duel.

- Imamo vremena do utakmice protiv Jang Bojsa, sada je bitan meč protiv Radničkog iz Niša i maksimalno smo fokusirani na taj duel. Poraženi smo u prethodne dve utakmice nacionalnog prvenstva i svesni smo da je to previše. Razmišljamo samo o sutrašnjem meču.

Šef stručnog štaba Zvezde istakao je da će se na utakmici protiv Radničkog videti da li je pauza prijala crveno-belima.

- Zavisi od toga kako ekipa bude otvorila utakmicu, sve će se videti na terenu. Nekada je dobro da igrači startuju sveži i odmorni, kao i da imaju nekoliko dana pauze. Međutim, sa druge strane, nekada to i nije toliko dobro.