ŠUMARIMA SAMO BOD NA DOMAĆEM TERENU: Notingem Forest i Brentford odigrali nerešeno

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Notingem Foresta odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Brentforda, u utakmici sedmog kola Premijer lige.

Brentford je poveo golom koji je Kristijan Norgard postigao u 58. minutu, a konačan rezultat postavio je je Nikolas Dominges u 65. minutu.

Fudbaler Notingem Foresta Tajvo Avonji postigao je gol u osmom minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Forest je od 57. minuta igrao sa desetoricom, kada je drugi žuti karton dobio Musa Nijakate.

Notingem Forest je u poslednje tri utakmice bez pobede i sa osam bodova zauzima 11. mesto na tabeli, a ; Brentford ima bod manje na 13. mestu.