PIKSI UŽIVO VIDEO MAJSTORIJU SRPSKOG REPREZENTATIVCA! Spektakularan gol Andrije Živkovića u grčkom derbiju (VIDEO)

OBELEŽIO MEČ

Selektor reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi sa suprugom Snežanom uživo je ispratio derbi između Panatinaikosa i PAOK-a u Atini.

Fudbaleri Panatinaikosa i PAOK-a odigrali su nerešeno 2:2 u derbiju sedmog kola Superlige Grčke, a srpski reprezentativci Filip Mladenović i Andrija Živković ostavili su sjajan utisak na ovom meču i potvrdili da se nalaze u odličnoj formi.

Panatinaikos je do boda stigao golom u sudijskoj nadoknadi, pošto je iskusni srpski fudbaler Filip Mladenović sjajno pronaša Aleksandera Eremefa koji je zatresao mrežu za 2:2.

PAOK je dva puta vodio na ovom meču. Španac Brendon Tomas doneo je prednost gostima u 19. minutu, ali u 32. je Sebastijan Palasios postigao gol za izjednačenje.

U nastavku je usledila majstorija srpskog reprezentativca Andrije Živokovića, koji je spektaklularnim golom u 58. minutu doneo prednost svom timu.

Međutim, u 96. minutu, zahvaljujući asistenciji Mladenovića koji je ušao u igru u 83. minutu, domaćin je uspeo da izbori remi.

Treba istaći da je i Filip Đuričić bio starter u ekipi Panatinaikosa, ali je zamenjen u 70. minutu meča.