UVERTIRA IZ SNOVA! ZVEZDA POBEDILA JANG BOJS: Klinci crveno-belih zablistali u Ligi šampiona i srušili Švajcarce!

LIGA ŠAMPIONA

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Jang Bojs sa 2:1 (0:0) u meču 2. kola UEFA Lige šampiona za mlade timove.

Golove na meču postigli su Novak Gojkov u 73. i Jovan Mijatović u 86. minutu, a gosti su u 90. minutu preko Pare ublažili poraz.

Crveno-beli klinci su odigrali sjajan meč i potpuno zasluženo došli do prve pobede.

Milosavljević je uputio dugu loptu, Nedeljković sjajno prošao po levoj strani i dobro centrirao, a Gojkov je zakucao loptu u mrežu Švajcaraca.

Magija Mijatovića praktično je stavila tačku na ovaj meč. Fudbaler Zvezde je sjajno prošao odbranu rivala izašao pred golmana, zaobišao ga i lagano plasirao loptu u mrežu.

Posle ovog trijumfa, Zvezda zauzima treće mesto u grupi sa tri boda. Na prve dve pozicije su Lajpcig i Siti sa po četiri boda. Jang bojs nema nijedan bod.