GOL MAŠINA! KRSTOVIĆ ŽIVI FUDBALSKU BAJKU NA "ČIZMI"! Novi pogodak napadača - sada je stigao i Vlahovića na listi strelaca! VIDEO

nova golčina

Crnogorski napadačNikola Krstović nastavio je dobru golgetersku formu u Italiji.

Krstović je doneo bod svom Lečeu na stadionu "Via del Mare" protiv Sasuola 1:1 (0:1) nakon što je još jednom pokazao da ima "njuh" za gol, zbog čega je već dobijao posebne pohvale "na Čizmi".

Sasuolo je vodio od 22. minutu golom Berardija iz penala, dok je Krstović rezultat poravnao - ispostaviće i učinio ga konačnim - u 48. minutu. Strefeca je izveo korner, loptom je igrao Baskiroto, a potom je Crnogorac sa pet metara nogom lagano poslao iza leđa iskusnog golmana Konsiljija.

Krstović je ovim pogotkom stigao i srpskog napadača Dušana Vlahovića na listi strelaca Serije A.