VELIKI KIKS NAJBOLJEG DEFANZIVCA: Van Dajk zavio Liverpul u crno! Šta učini, čoveče? VIDEO

Tragičar

Fudbaleri Brajtona i Liverpula odigrali su danas u Brajtonu nerešeno 2:2, u meču osmog kola engleske Premijer lige.

Strelci za Brajton bili su Simon Adingra u 20. i Luis Dank u 78. minutu. Golove za Liverpul postigli si Mohamed Salah u 40. i prvom minutu nadoknade poluvremena.

Liverpul je na terećoj poziciji sa 17 bodova, a Brajton je na šestom mestu sa bodom manje.

Utakmicu je obeležila neverovatna greška Virdžila Van Dajka, najboljeg defanzivca današnjice.

Igrao se 20. minut kada je Holanđanin dodao loptu u noge Adingri koji je u nastavku akcije iskoristio loše postavljanje golmana Alisona i pogodio mrežu gostiju.

Pogledajte tu situaciju OVDE

U narednom kolu, Liverpul će dočekati Everton, dok će Brajton gostovati Mančester sitiju.