BARSELONA NADOKNADILA DVA GOLA MINUSA: Timu sa Nou Kampa samo bod protiv Granade

La liga

Fudbaleri Barselone odigrali su večeras na gostujućem terenu nerešeno 2:2 protiv Granade, u utakmici devetog kola španskog prvenstva.

Granada je povela golovima Brajana Saragose u prvom i 29. minutu.

Barselona je smanjila golom Lamina Jamala u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, a izjednačio je Serhi Roberto u 86. minutu.

Fudbaler Barselone Žoao Feliks postigao je gol u četvrtom minutu nadoknade vremena, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Barselona je treći put odigrala nerešeno u prvenstvu, a drugi put u poslednje tri utakmice i treća je na tabeli sa 21 bodom. Prvi je Real Madrid sa 24, a druga je Đirona sa 22 boda.

Granada je treću uzastopnu utakmicu završila remijem i pretposlednja je na tabeli sa šest bodova.