LUDI MEČ ORLIĆA - PALO 9 GOLOVA! Omladinci Srbije i Italije odigrali MEČ ZA PAMĆENJE - naši gubili, pa u finišu preokrenuli!

NEVEROVATNO

Omladinci Srbije odigrali su spektakularnu utakmicu sa vršnjacima iz Italije. Prijateljski meč završen je rezultatom 5:4 za Srbiju.

Poveli su Italijani sa 1:0, naši preokrenuli na 3:1, a potom su omladinci iz Italije za osam minuta stigli do 4:3.

A onda ludilo - naši za pet minuta daju dva gola i dolaze do 5:4. Najlepši pogodak postigao je Jovan Mijatović za pobedu, volej iskosa sa leve strane.

STRELCI: 0:1 Misitano 34, 1:1 Mladenović 45, 2:1 Mijatović 46, 3:1 Mladenović, 3:2 Monače 73, 3:3 Anhel 77, 3:4 Lipani 80, 4:4 Vukičević 87, 5:4 Mijatović 90. Stadion Metalca u Gornjem Milanovcu.

SRBIJA: Lijeskić, Đekić (67. Nedeljković), Vasiljević, Serafimović, Bukinac (67. Mirosavić), Simić, Mladenović (67. Šljivić), Simin (46. Mijatović), Stanković (67. A.Petrović), M.Petrović (46. Vukičević), Milošević (83. Sremčević).

ITALIJA: Magro, Bartesađi (60. Sajani), Кarodia, Mane, Palestra (75. Bakune), Lipani (88. Menegazo), Manini (75. Anhel), Paravićini (60. Ripani), Misitano (75. Berenbuh), Pafundi (60. Monače), Zeroli.

Drugi meč istih selekcija igra se 14. oktobra (16,00) u Sportskom centru FSS u Staroj Pazovi. Srbija prvi krug kvalifikacija igra u Bugarskoj (13 – 22. novembar).