UMALO TUČA NA KRAJU MEČA! Kalmar provocirao Milinković-Savića, prštalo je na sve strane, a onda su se umešali saigrači (VIDEO)

KVALIFIKACIJE ZA EP

Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je u Budimpešti od Mađarske sa 1:2, u utakmici kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Mađarska je na prepunoj "Puškaš areni" povela u 20. minutu golom Barnabaša Varge, izjednačio je Strahinja Pavlović u 33, da bi pobedu domaćem timu doneo Roland Šalaj u 34. minutu.

Po poslednjem sudijskom zvižduku na terenu je izbila opšta frka između srpskog golmana Vanje Milinković-Savića i Zolta Kalmara.

Mađarski fudbaler je provocirao našeg čuvara mreže, a veći haos sprečili su saigrači.