BAJERN PREŽIVEO PAKAO ISTANBULA: Bavarci u fantastičnom meču kaznili promašaje Galatasaraja i nastavili NESTVARAN niz pobeda!

liga šampiona

Odigrane su prve dve utakmice 3.kola grupne faze Lige šampiona.

U grupi A u Istanbulu u fantastičnom meču Bajern je savladao Galatasaraj sa 1:3

Domaćin je napadao ceo meč nošen publikom, ali i promašivao, što je na kraju Bajern i kaznio.

Gosti su poveli golom Komana u 8. minutu, izjednačio je Ikardi sa penala i to fatastičnom panjenkom u 29. minutu.

U nastavku u finišu meča Bavarci su golovima Kejna u 74 i Musijale u 79. minutu slomili otpor domaćina i zabeležili neverovatnu 16 pobedu za redom u grupnoj fazi elitnog takmičenja.

Bajern je prvi u grupi sa sve tri pobede, a Galatasaraj je na drugom mestu sa četiri poena.

Kasnije večeras, u istoj grupi, sastaće se Mančester junajted i Kopenhagen.

Galatasaraj

U sledećem kolu, Bajern će dočekati Galatasaraj.

U Grupi D Inter je na svom terenu savladao Salcburg rezultatom 2:1

Inter je poveo golom Sančeza u 19., izjednačio je Gluh u 57. a pobedu domaćinu sa penala doneo je Čalhanoglu u 64. minutu.

Inter je prvi sa sedam poena, a Salcburg je treći sa tri boda.

U narednom kolu, Salcburg će dočekati Inter.

GALATASARAJ - BAJERN 1:3

INTER - SALCBURG 2:1

- Utakmice su završene pobede Bajerna i Intera.

79. minut - Musijala nakon brze kontre postiže i treći gol za Bajern 1:3

74. minut - Ponovo vodi i Bajern, Kejn se sjajno snašao u šesnaestercu domaćina i ponovo šokirao navijače domaćeg tima 1:2

64. minut - Inter ponovo vodi sa penala, Čalhanoglu je strelac sa penala 2:1

57. minut - Salcburg je izjednačio protiv Intera Gluh je strelac 1:1

46. minut - Utakmice su nastavljene

Galatasaraj

45. minut - Završena su prva poluvremena na obe utakmice.

29. minut - Proključao je Istanbul, Galatasaraj je izjednačio sa penala. Strelac je Mauro Ikardi i to panjenkom 1:1

19. minut - Inter je poveo protiv Salcburga, strelac je Aleksis Sančez

8. minut - Bajern je poveo golom Kingsli Komana u Istanbulu iz bukvalno prvog napada na meču nakon početne inicijative domaćina.

1. minut - Utakmice u Istanbulu i Milanu su počele

- Bajern je imao paklen doček u Istanbulu.

Utakmicama 3.kola u grupama A, B, C i D nastavlja se grupna faza Lige šampiona.