GOLEADA U FRANKFURTU: Šest golova i remi Ajntrahta i Dortmunda

BUNDESLIGA

Fudbaleri Ajntrahta i Borusije Dortmund odigrali su danas u nerešeno 3:3, u utakmici devetog kola nemačke Bundeslige.

Posle devet odigranih utakmica, Dortmund je četvrti na tabeli sa 21 bodom, dok je Ajntraht sedmi sa 14 osvojenih bodova.

Ajntraht je poveo golovima Omara Marmuša, u osmom minutu sa penala i 24. minutu, ali je Marsel Zabicer u prvom minutu nadoknade smanjio na 2:1 i tim rezultatom su ekipe otišle na odmor.

Jusufa Mukoko je u 54. minutu izjednačio na 2:2, novu prednost Ajntrahtu doneo je Feres Šaibi u 68. minutu, a konačnih 3:3 postavio je Julijan Brant u 82. minutu.

Fudbaleri Ajntrahta će u narednom kolu Bundeslige gostovati Union Berlinu, dok će Dortmund dočekati minhenski Bajern.