VULVERHEMPTON PREOKRETOM SUROVO KAZNIO PEVCE: Totenhem imao pobedu u rukama, a onda je primio DVA GOLA u nadoknadi!

PREMIJER LIGA Vulverhempton

Fudbaleri Vulverhemtpona pobedili su Totenhem sa 2:1, u utakmici 12. kola Premijer lige.

Totenhem je vodio od trećeg minuta pogotkom Brenana Džonsona i čuvao je tu prednost sve do samog finiša meča kada je domaći Vulverhempton preokrenuo rezultat.

Prvo je Pablo Sarabija izjednačio u 91. minutu, da bi trijumf Vulverhemptonu doneo Mario Lemina šest minuta kasnije.

Totenhem je doživeo drugi poraz u sezoni i drugi je na tabeli sa 26 bodova, dok je Vulverhempton sada na 12. poziciji sa 15 bodova na svom kontu.

U narednom kolu Premijer lige, Totenhem će dočekati Aston Vilu, dok će Vulvsi gostovati Fulamu.