REAL SOSIJEDAD SLAVIO GOLOVIMA U NADOKNADI VREMENA: Almerija pala na domaćem terenu

PRIMERA

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su na gostujućem terenu Almeriju sa 3:1, u utakmici 13. kola španskog prvenstva.

Sosijedad je poveo golom Mikela Ojarsabala u 62. minutu, a izjednačio je Serhio Aribas u 76.

Gostujući tim poveo je u prvom minutu nadoknade vremena kada je jedanaesterac iskoristio Karlos Fernandes, a konačan rezultat postavio je Martin Subimendi pogotkom u petom minutu nadoknade vremena.

Posle šeste pobede Real Sosijedad je šesti na tabeli sa 22 boda.

Almerija je jedina ekipa bez pobede u Primeri ove sezone i poslednja je na tabeli sa tri boda.

Ranije danas Đirona je kao gost pobedila Rajo Valjekano sa 2:1 i stekla pet bodova prednosti na čelu tabele.