RONALDO POBEGAO MITROVIĆU: Kristijano ponovo strelac, Mitrogol juri sjajnog Portugalca!

saudijska arabija

Fudbaleri Al Nasra savladali su Al Vehdu rezultatom 3:1 u 13. kolu Pro lige Saudijske Arabije i nastavio trku za liderom Al Hilaom.

Prvo je iz slobodnog udarca pogodio Aleks Teljes u 11. minutu, da bi u nastavku Abdulah Al Amiri pogodio u 39. minutu glavom za 2:0.

Odmah na startu drugo dela igre, u strelce se upisao i Kristijano Ronaldo, koji je došao do 13. pogotka ove sezone u šampionatu.

Drugi na listi strelaca je srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović sa 10 postignutih pogodaka.

Iskoristio je grešku odbrane rivala i lako realizovao zicer za 3:0