HRVATE OGREJALO SUNCE: Vels se okliznuo u Jermeniji, Vatreni imaju sve u svojim rukama!

KVALIFIKACIJE ZA EP

Fudbaleri Jermenije i Velsa odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici pretposlednjeg kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Ovaj rezultat najviše odgovara reprezentaciji Hrvatske, koja sada sa dve pobede u poslednja dva kola može da obezbedi prolaz na EURO.

Jermeni su posle samo pet minuta fudbala golom Zalarajana, dok je izjednačenje Velsu doneo Tiknizijan autogolom u drugom minutu nadoknade vremena u prvom poluvremenu.

Nakon ovog meča Vels je na drugom mestu sa 11 bodova, dok je Jermenija na četvrtom mestu sa osam.

Hrvatska ima 10m bodova,ali i dve utakmice do kraja kvalifikacija.

Vatreni gostuju Letoniji i dočekuje Jermeniju i u slučaju dve pobede plasiraće se sigurno na Evropsko prvenstvo,