TSC RESTARTOVAO LIDERA TABELE! Partizan doživeo VELIKU BLAMAŽU u Humskoj - gosti napunili mrežu "parnog valjka" (VIDEO)

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Partizana izgubili su od TSC sa 0:4 u okviru 16. kola Superlige Srbije.

Još jednom se Partizan spotakao o vicešampiona Srbije - TSC im je ovog puta zadao žestok udarac koji će dugo pamtiti. Gosti su prekinuli trijumfalnu seriju "parnog valjka" i prizemili ih na bolan način.

Izabranici Žarka Lazetića munjevito su krenuli ka golu domaćina od prvog sekunda utakmice, viđene su dve odlične šanse, a onda u trećem minutu i gol. Posle prekida Aleksandar Ćirković je izveo korner, a lopta je završila pravo u rašlje!

Samo osam minuta kasnije usledio je novi prekid i - novi gol! Ovog puta loptu u mrežu je smestio Stojić.

Nastavili su gosti da pritiskaju lidera tabele, ali ni on nije bio bez šansi, međutim - mreža Ilića je mirovala, iako je on imao pune ruke posla. A onda, u 33. minutu usledio je novi korner za TSC, odbrana crno-belih je katastrofalno odreagovala, a Radin se upisao u strelce.

Na odmor su crno-beli ispaćeni zvižducima Grobara, ali su dočekani podrškom - ipak fudbaleri nisu uspeli da ih obraduju. U 50. minutu Jovanović je primio i četvrti gol na meču - precizan je bio Milovanović.

TSC je u finišu meča još dva puta zatresao mrežu domaćeg tima, ali su ti golovi poništeni zbog ofsajda.

Fudbaleri Partizana će u narednom kolu dočekati Vojvodinu, dok će TSC na svom terenu igrati protiv Radničkog iz Niša.

TSC

2. POLUVREME

90. minut - Kraj meča! PARTIZAN - TSC 0:4

88. minut - Peti gol! Ali ipak, sudija sa zakašnjenjem pokazuje da je bio ofsajd!

85. minut - Partizan je primio i peti gol, ali je Pantović bio u ofsajdu!

81. minut - Grobari sve glasniji, a Partizan i dalje traži svoju priliku...

74. minut - KAKVA PRILIKA ZA PARTIZAN! Nikolić je na samo par metara od gola šutirao, činilo se da je gol, ali lopta nije prešla liniju - Ilić se na nju bacio u poslednjoj sekundi

73. minut - Bližimo se završnici meča u Humskoj, a domaćin i dalje nije pronašao rešenje kako da ugrozi gol TSC

62. minut - Natho je izveo udarac iz ugla, stvorila se gužva red golom Ilića, Kalulu levom nogom gađa, ali daleko iznad gola

56. minut - Ćirković se namešta, Partizan je opet u problemu ali srećom po njega, lopta je završila daleko od gola

50. minut - GOL! Milovanović postiže pogodak

45. minut - Počelo je drugo poluvreme!

Partizan, TSC

1. POLUVREME

45+1. minut - Kraj prvog poluvremena! Partizan je zvižducima sa tribina ispraćen u svlačionicu

45. minut - Minut nadoknade u Humskoj

33. minut - GOL! Milan Radin pogađa mrežu domaćeg tima - posle kornera!

28. minut - Sada je Kanute uputio snažan šut, ali i on je izblokiran

26. minut - Loša reakcija defanzivaca TSC, Natho pokušava sa 30 metara, dobar šut, ali je izblokiran

21. minut - Belić je šutirao sa preko 20 metara, pravo ka golu TSC, ali lopta završava malo iznad prečke

19. minut - Prilika za Partizan - sjajan centaršut, ali posle gužve pred golom gostiju lopta završava van terena

17. minut - Petrović i Kalulu su bili u duelu, došlo je i do "varnica" između njih dvojice, a veći sukob sprečio je sudija Ilić koji je prvi pritrčao da ih razdvoji

11. minut - GOL! TSC vodi 2:0 - Stojić je posle prekida smestio loptu u mrežu

3. minut - GOL! Ćirković direktno iz kornera za vođstvo gostiju! Prelep gol!

2. minut - JOŠ JEDNA ŠANSA ZA TSC! Na samom isteku drugog minuta šutirao je Milovanović, ali je njegov udarac izblokiran, ali gosti imaju korner

2. minut - ŠANSA ZA TSC! Ovo je bilo jako blizu, domaćin je imao mnogo sreće

18.30 - Sudija Pavle Ilić označio je početak meča!

SASTAVI

Partizan: Jovanović, Filipović, Marković, Ilić, Antić, Belić, Kanute, Zahid, Natho, Kalulu, Nikolić

TSC: Ilić, Ćalušić, Krstić, Stojić, Cvetković, Radin, Đakovac, Petrović, Milosavljević, Milovanović

UOČI MEČA

TSC je jedini tim koji je ove sezone uspeo da odoli Partizanu, pošto su crno-beli posle 3:3 u prvom kolu u Bačkoj Topoli, nanizali sve pobede u domaćem šampionatu, beže crveno-belima i dalje na vrhu tabele i nalaze se u sjajnom raspoloženju.

Sa druge strane učesnik Lige Evrope je trenutno u slabijoj formi i imaju samo jednu pobedu u poslednjih sedam duela domaćeg šampionata.