NAJVEĆI DERBI ITALIJE: Dušan Vlahović maestralnim golom načeo Inter, neroazuri preko Lautara stigli do boda! VIDEO

Serija A

Fudbaleri Juventusa i Intera odigrali su nerešeno 1:1 (1:1) u 13. kolu Serije A.

Torinska Stara dama je u najvećem derbiju Italije povela u 27. minutu golom Dušana Vlahovića.

GOL POGLEDAJTE OVDE

Vlahović je oduzeo loptu rivalu na sredini terena, uposlio Kjezu na desnoj strani, a onda od njega dobio loptu na oko 15 metara od gola Intera i sjajnim udarcem je poslao u donji levi ugao golmana Intera. Bio je to peti gol u prvenstvu srpskog reprezentativca.

Inter je ubrzo izjednačio. Lautaro Martinez je u 33. minutu postigao gol na asistenciju Tirama. To je njegov 13. gol i trenutno je vodeći strelac Serije A.

Inter je ostao prvi i ima 32 boda, dva više u odnosu na drugoplasirani Juventus.

U narednom kolu, Juventus će gostovati Moncu, dok će Inter gostovati Napoliju.

Obe ekipe su ušle u meč u sjajnoj formi. Juventus je vezao pet pobeda, a nije poražen na poslednjih sedam utakmica.

Inter ima četiri pobede u nizu i šest utakmica bez poraza. Zanimljivo je da je poslednji poraz i jednoj i drugoj ekipi naneo Sasuolo.

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović je uoči ovog kola vodeći strelac Juventusa sa četiri gola u dosadašnjem delu prvenstva. Na drugoj strani, Inter ima sjajne pojedince. Vodeći strelac lige je Lautaro Martinez sa 12 golova. Čalhanoglu je postigao pet, a TIram četiri gola za nero-azure.

Dušan Vlahović, Filip Kostić, Juventus, Inter

U startnoj postavi je i drugi srpski reprezentativac Filip Kostić, koji je u dosadašnjem delu prvenstva Italije jedan od vodećih asistenata.