SRPSKA GLAVA SRUŠILA RONALDA: Sergej i Mitrović presudili Kristijanu u derbiju sa tri gola! Smeši im se titula VIDEO

Veliki derbi

Veliki derbi Saudijske Arabije između Al Hilala i Al Nasra rešili su srpski reprezentativci Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković Savić.

Al Hilal je slavio sa 3:0 i uvećao prednost u odnosu na Al Nasr na sedam bodova posle 15. kola.

Golove za domaći tim postigli su Aleksandar Mitrović - dva i Sergej Milinković Savić.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković Savić postigao je u 64. minutu gol za vođstvo Al Hilala u velikom derbiju prvenstva Saudijske Arabije.

Sergej je glavom sa desetak metara posle centaršuta Halila poslao loptu u mrežu.

Ovo je bio njegov peti gol u prvenstvu.

Koji minut kasnije Ronaldo je postigao gol, ali je zbog ofsajda poništen.

U strelce se upisao i Aleksandar Mitrović, i to prvi put u 90. minutu.

Posle kornera Mitrović je nadvisio Ronalda u skoku i glavom postigao gol.

Samo minut kasnije, Mitrović je postigao novi gol za 3:0. Asistirao mu je Sergej.

Bio je to njegov 13. gol u prvenstvu Saudijske Arabije.

Al Hilal, Al Nasr, Saudijska Arabija

Veliki derbi prvenstva Saudijske Arabije igra se od 19 časova u Rijadu.

Vodeći Al Hilal sa srpskim reprezentativcima Aleksandrom Mitrovićem i Sergejem Milinkovićem Savićem dočekuje drugoplasirani Al Nasr sa Kristijanom Ronaldom.

U pitanju je utakmica 15. kola prvenstva.

Al Hilal je prvi sa 38 bodova iz 12 pobeda i dva remija. Nema poraz do sada.

Al Nasr je drugi sa 34 boda, ima 11 pobeda, jedan remi i dva poraza.

Obe ekipe su u sjajnom nizu. Al Hilal je vezao sedam pobeda, a Al Nasr pet.

Biće ovo ujedno i duel dvojice najboljih strelaca prvenstva Saudijske Arabije.

Kristijano Ronaldo je vodeći strelac sa 15 golova. Portugalac ima i sedam asistencija. Na drugom mestu je Aleksandar Mitrović. Srbin ima 11 golova i tri asistencije na svom kontu.

Sergej Milinković Savić se nedavno vratio u tim posle povrede i u prvenstvu ima učinak od četiri gola i tri asistencije.