LJUDI NE MOGU DA VERUJU DA OVAJ ČOVEK NOSI DRES BARSELONE! Iskusni fudbaler se OBRUKAO za sva vremena! UNIŠTAVAJU ga na mrežama!

kakav kiks

Barselona je doživela neviđenu blamažu u poslednjem kolu Lige šampiona.

Katalonski gigant poražen je na gostovanju od jedne od najslabijih ekipa u elitnom takmičenju, belgijskog Antverpena (3:2).

Barsa je pre ove utakmice obezbedila prvo mesto u grupi, pa meč nije imao rezultatski značaj. Ćavi je izveo na teren kombinovani tim, ali i pored toga Španci su bili apsolutni favoriti.

Međutim, nisu opravdali očekivanja. Domaćin je poveo već u drugom minutu nakon očajnih reakcija Pene i Romeua.

Uspeli su da se vrate u meč u 35. posle gola Ferana Toresa, ali početkom drugog poluvremena usledio je novi šamar za goste.

Katastrofalni Oriol Romeu još jednom očajno reaguje, poklanja loptu protivniku koji nakon njegove greške stiže do prednosti od 2:1.

U finišu meča Barselona je uspela da izjednači na 2:2, ali u borbeni domaćin se nije predavau. U poslednjim trenucima meča još jednom su zatresli mrežu slavnog kluba i zasluženo stigli do prve pobede u elitnom takmičenju.

Nakon meča razočarani navijači Barselone osuli su paljbu po treneru Ćaviju i tragičaru Oriolu.

Mnogi se s pravom pitaju kako je moguće da ovaj čovek nosi dres Barselone.

Podsetimo, ovaj 32-godišnji fudbaler stigao je letos u Barselonu iz Đirone. Zanimljivo, on je prošao mlađe selekcije katalonskog kluba, ali je pre prekomande u prvi tim prodat Čelsiju. Nije se snašao u londonskom timu, pa je išao na pozajmice u Valensiju i Štutgart, a 2015. godine Čelsi ga je prodao Sautemptonu. Proveo je sedam sezona u dresu "svetaca", a prošlog leta odlučio je da se vrati u Španiju i pre povratka u Barselonu nosio je dres Đirone.