DRUŠTVENE MREŽE GORE POSLE 171. VEČITOG DERBIJA: "Nikad jadniji Partizan pobedio najskuplji tim Zvezde u istoriji kluba"

170. večiti derbi

Fudbaleri Partizana pobedili su na svom terenu ekipu Crvene zvezde sa 2:1, u utakmici odloženog devetog kola Super lige Srbije.

Crno-beli su upisali 15. pobedu od početka sezone i sa 47 bodova i kao prvi na tabeli završiće jesenji deo šampionata. Zvezda je druga sa bodom manje.

Partizan je u 171. "večitom" derbiju poveo golovima Bibrasa Natha u 41. minutu sa penala i pogotkom Mateusa Saldanje u 66. minutu, a konačan rezultat postavio je Šerif Endiaje u 71. minutu.

Navijači su na društvenim mrežama, i Partizana i Crvene zvezde, imali šta da poruče svojim ljubimcima.