ZMAJEVI NE DAJU DOMAĆI TEREN: Vojvodina pala na Krovu - Voždovac slavio posle preokreta

SUPERLIGA

Fudbaleri Voždovca pobedili su na svom terenu ekipu Vojvodine sa 3:2, u utakmici odloženog devetog kola Super lige Srbije.

Voždovac je upisao sedmu pobedu od početka šampionata i trenutno je peti na tabeli sa 28 bodova, koliko ima i Vojvodina na šestoj poziciji.

Vojvodina je povela golom Alekse Vukanovića u 18. minutu, ali je Voždovac do kraja prvog poluvremena preokrenuo rezultat. Najpre je Danilo Teodorović izjednačio u 28. minutu, a potom je Džunior Flemings u 43. minutu doneo vođstvo domaćem timu.

Voždovac je drugim golom Flemingsa, u 76. minutu, povisio na 3:1, a konačan rezultat postavio je Aleksa Matić autogolom u 92. minutu.

Vojvodina je od 59. minuta igrala sa igračem manje pošto je Guram Giorbelidze dobio crveni karton.

Posle zimske pauze, u 20. kolu Super lige Srbije Voždovac će gostovati Crvenoj zvezdi, dok će Vojvodina dočekati Mladost.