PREMIJER LIGA: Čelsi srušio Kristal Palas u gradskom derbiju, Vulverhempton u gostima rasturio Brentford

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Čelsija pobedili su na svom terenu Kristal Palas sa 2:1, u meču 19. kola engleske Premijer lige.

Strelci za Čelsi bili su Mikailo Mudrik u 13. i Noni Madueke iz penala u 88. minutu.

Gol za Kristal Palas postigao je Majkl Olise u prvom minutu nadoknade poluvremena.

Čelsi je zabeležio sedmu pobedu u prvenstvu i sa 25 bodova zauzima 10. mesto na tabeli. Kristal Palas je na 16. poziciji sa 18 poena.

U narednom kolu, Čelsi će gostovati Lutonu, dok će Kristal Palas dočekati Brentford.

U istom terminu, Vulverhempton je u gostima pobedio Brentford sa 4:1.

Golove za Vulverhempton postigli su Mario Lemina u 13, Hvang He-Čan u 14. i 28. i Žan-Rikner Belgard u 79. minutu.

Strelac za Brentford bio je Žoane Visa u 16. minutu.

Vulverhempton je 11. sa 25 poena, a Brentford je na 14. mestu sa 19 bodova.