UTAKMICA IZ NOĆNE MORE! Platili ga 27 MILIONA EVRA, a on bivšem klubu poklonio 3 GOLA! Negovi kiksevi su TRAGIKOMIČNI!

košmarno veče

Defanzivac Brentforda Nejtan Kolins obrukao se za sve pare!

Popularne "Pčele" doživele su pravu katastrofu protiv Vulverhemptona (4:1) u 19. kolu Premijer lige, a tragičar meča bio je skupoceni irski štoper.

Momak koji je letos stigao u Brentford upravo iz Vulverhemptona za 27 miliona evra, poklonio je protivniku tri od četiri gola!

U 13. minutu Lemina je doneo prednost gostima, a samo minut kasnije Hvang Hičan je povisio na 2:0, posle velike greške Kolinsa. Domaći tim je ekspresno smanjio zasotatak na 2:1 u 16. minutu. Međutim, u 28. usledio je novi kiks nesrećnog Irca, pa Vulvsi dolaze do prednosti od 3:1. Žan-Rikner Belgard u 79. minutu postiže novi gol za goste, a i tom golu na neki način kumovao je kriminalni Kolins.

00:39

SUDIJE MORAJU DA ČUVAJU ZVEZDE FUDBALA! Stručnjaci o greškama Srbije na SP: Tako smo i 2006. godine priredili koban kiks!